7-13 Şubat Arası Resmi Tatil

Aliexpress ten alışveriş yapacak arkadaşlar ürünlerin gönderimi 13 şubattan itibaren başlayacaktır. Önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi 22 şubata kadar gönderim yapamayacak satıcılar ve mağazalar da mevcut olmaktadır bunun için alışveriş öncesi satıcıyla iletişime geçmenizi ne zaman gönderim yapabileceğini öğrenerek sipariş vermenizi önerir iyi alışverişler dileriz.

maymun yılı
Aliexpress tatil

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “7-13 Şubat Arası Resmi Tatil

 • February 13, 2016 at 09:37
  Permalink

  ben ocak 23 de sipariş verdim ayın 25 inde kargoya verildi en son katgo takip te etkinlik 30 ocak ve havalimanı dışarıya sevk edildi yazıyor yani kargo hala çinde dün dispute açtım bu kadar zamandır kargo ülke dışına çıkmadı diye sizdende görüşlerinizi alabilirmiyim
  RK327500895CN

 • February 13, 2016 at 12:20
  Permalink

  Hocam satıcıya ürünün gönderilmediğinden dolayı iptal ettiğinizi içeren bir mesaj atın satıcıda büyük ihtimalle olumsuz geri bildirim olmaması için kabul edeceğini düşünüyorum. Bu şekilde paranızı daha hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Normal süreçte paranın iadesinin 1 haftayı bulabilmektedir bilginiz olsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 × 1 =