ali ekspres türkçe

Hayvanları sevmeyenimiz yoktur sanırım. Özellikle de evde köpek besleyenlerimiz bir hayli çoktur. Fakat bazen sıkıntılar yaşanabilmektedir. Eğer evcil köpeğinizi yeni almış iseniz ve hayvanınız size alışmamış ise kaçma ihtimali vardır. İşte bunun için geliştirilmiş bir ali ekspres türkçe teknoloji vardır. Bu da ali ekspres türkçe beeper köpek tasmasıdır. Bu tasmanın bir sinyali mevcuttur. Bu sinyal sayesinde köpeğinizin nereye gittiğini bulabiliyorsunuz.

Özellikle avcıların kullandığı bu beeper tasmalar ali ekspres çok uygun fiyata satılmaktadır. İstenilen renkte ve tarzda bulunabilmektedir. Bu sayede köpeklerinize hem şirinlik katmış olacaksınız hem de istediğiniz gibi köpeğinizi kontrol edebileceksiniz.

Aliexpress köpek beeper tasma fiyatlarına baktığımız zaman; 23 dolardan fiyatlar başlamaktadır. 2000 dolara kadar bu tasmalardan bulabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda eğitim tasmaları içinde kullanılan bu tasmaların özellikleri arttıkça fiyatları da artmaktadır. Eğitim tasmaları için 9 farklı şok titreşimi bulunmaktadır. Bu  sayede köpekler duruma göre verilen komutlara uymaktadır. Mesafede oldukça önemlidir. Bazı beeper tasmalar 100 metre mesafesi varken bazılarının ise 1000 metre uzaklıktaki bir köpeği eğitecek kapasitesi bulunmaktadır.

ali ekspres türkçe
ali ekspres türkçe

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

One thought on “ali ekspres türkçe

  • June 16, 2018 at 12:48
    Permalink

    Merhaba ben sitenizden alışveriş yaptım fakat kendime yeni telefon aldım AliExpress i gogell play den yeni telefonuma yükledim ama mail adresini başka yazdım anlayacağınız eski siparişlerimi göremiyorum bana yardım edin lütfen takip de edemiyorum ve hala ürünleride teslim almadım ve çok zaman geçti ne yapmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published.

8 − 2 =