Aliexpress Adres Nasıl Yazılır?

Tüm alışveriş yapanların aklına gelen sorulardan bir tanesi de Aliexpress adres nasıl yazılır? Aliexpress de adres yazmada en dikkat edilmesi gereken şey Türkçe karakter kullanmamak. Çünkü Türkçe karakter kullandığınız zaman site size otomatik olarak bir hata veriyor ve adres bilgilerinizi doğru bir şekilde giremiyorsunuz.  Öncelikle siteye kayıt olmanız gerekiyor daha sonra adresinizi yazarak güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.  Aliexpress adres yazmak için ilk Olarak ;

  • Sitenin sağ köşesinden Join Free tıklayoruz
  • Daha sonra gelen ekranda gereken bilgileri yazıyoruz
  • Email adresini doğru yazın çünkü sizden doğrulama isteyebilir
  • Bazen doğrulama istemiyor ancak sizler gene de mail kutunuzu kontrol edin

Kayıt olduktan sonra siteye adres bilgilerinizi yazmak için ilk olarak sizlerin de bildiğiniz gibi siteye giriş yapmak gerekiyor. Siteye giriş yapmak için önce siteye girin daha sonra Sign diyerek kayıt olduğumuzda yazdıklarımızı yazarak siteye giriş yapalım. Tıkladıkdan sonra karşımıza çıkan ali ekspres sayfada sol tarafta bulunan shipping adres kısmına tıklayarak sayfayı açalım daha sonra karşımıza gelen yeni sayfada add yazısına tıklayarak adres ekleyebilirsiniz. Gelen sayfada başta da söylediğim gibi yapmanız gereken şey Türkçe karakter kullanmamak. Mesela Çağatay yerine Cagatay yazmanız gerekmekte. Türkçe karakter kullandığınız zaman site sizlerin adres bilgilerinizi kabul etmez ve sizler de site üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapamazsınız. Verdiğiniz bilgilerin doğru olduğuna da dikkat ediniz.

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × four =