Aliexpress Bisiklet Aksesuarları

Aliexpress üzerinden getireceğiniz ucuz ve kaliteli bisiklet parçaları sayesinde bisikletlerinize daha şık bir görünüm kazandırabileceksiniz. Bisikletinize basit eklemeler sayesinde iki kişilik bile yapabileceksiniz. Bisikletiniz için gidondan fren sistemine kadar her şeyi ucuza bulabileceksiniz. Alacağınız bazı ürünler o kadar düşük olacak ki kargo parasını bile kurtarmayacak bu gibi sorunlardan daha fazla alarak kurtarabilirsiniz. Bir tane fren teli almak yerine 5 tane alabilirsiniz bu sayede arkadaşlarınızın bisikletlerini de kolayca tamir edersiniz. Çok fazla ürün getirterek birden fazla bisiklet yapabilir ve zaman geçirebilirsiniz.

Bisikletleriniz için Aliexpress üzerinden getireceğiniz disk frenleri sayesinde daha güvenli bir fren sistemi sahip olabilirsiniz. Ortalama bir fren disk sistemi 6 dolar kadardır. Ülkemizde ise 75 TL civarındadır.

https://tr.aliexpress.com/item/RT54-6-Inch-160mm-Disc-Brake-Center-Lock-Rotor-accessory-bicycle-parts-Resin-Pads-Only/32601677862.html?isOrigTitle=true

bisiklet aksesuarları
bisiklet aksesuarları

Leave a Reply

Your email address will not be published.

fifteen + 1 =