Aliexpress bisiklet

Aliexpress’ten satın alacağınız bisikletler Türkiye de ki bisikletlere göre daha avantajlıdır bunun sebebi ise Çin’den gelmesidir. Çin de iş gücü ucuz olduğu için ürünler daha ucuz hal almaktadır. Aynı zamanda siz direk üreticiden ürün aldığınız için arada ki toptancı faizleri gibi şeylerden kurtulmuş olursunuz. Aldığınız Bisikletlerde diğer Aliexpress’te ürün alma koşullarını göz önünde bulundurarak yapınız aynı zamanda bisiklet boyutu yazmıyorsa satıcı ile iletişime geçerek bisiklet boyutu ve diğer bilgileri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Aliexpress üzerinden bisiklet satın alabilirsiniz bisikletler diğer ürünlere göre biraz daha hızlı gelmektedir veya benim satın aldığım bisiklet daha hızlı geldi. Ortalama bir ürün 20-60 günde gelirken benim satın aldığım bisiklet 20 günde ve arkadaşımın aldığı bisiklet 22 günde geldi.

Ortalama Bisiklet fiyatları 50-2500 TL arasındadır.

https://tr.aliexpress.com/store/product/red-white-bike-26-inch-24-speed-spoke-wheel-bike-steel-mountain-bicycle-folding-mountain-bicycle/1728065_32315818141.html?isOrigTitle=true

bisiklet aliexpress
bisiklet aliexpress

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 × one =