Aliexpress Ceket

Aliexpress ceket modelleri ve ceket çeşitleri oldukça geniştir. Site içerisinde binden fazla ceket çeşidi bulacaksınız bulduğunuz ceketlerin fiyatı oldukça düşüktür. Ceket seçimi yapacak veya internet üzerinden alacaksanız bedeninizi iyi bilmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde aldığınız ürün size tam oturmayabilir aynı zamanda tüm dünyada geçerli olan ölçü birimlerine de biraz hakim olmanız gerekiyor bunun sebebi ise bazı satıcılar Small ve Medium gibi değil direk beden vermektedir ama verdikleri bedenler Türkiye deki beden anlayışından farklıdır.

Alacağınız ceketleri kış gelmeden 2 ay önce sipariş verirseniz sizin yaranıza olacaktır çünkü ortalama bir ceket 15-60 gün arasında gelmektedir. Siz sonbaharda sipariş ederseniz kış girmeden ceketiniz gelmiş olacaktır aynı zamanda ceket modelleri 5 dolar ile 150 dolar arasında değişiklik göstermektedir.

https://tr.aliexpress.com/item/Fashion-casaco-jeans-jackets-women-oversized-denim-jacket-punk-chaquetas-mujer-jaqueta-college-feminina-distressed-vintage/32373997132.html?isOrigTitle=true

ceket aliexpress
ceket aliexpress

Leave a Reply

Your email address will not be published.

one + ten =