Aliexpress İade Almak

Açık konuşmak gerekirse artık bir çoğumuz çarşıya çıkmak yerine internet üzerinden alışverişimizi yapıyoruz . Fakat ürünlerini denemeden ve incelemeden sadece bakıp aldığımız için bazen ya üzerimize olmuyor ya yanlış geliyor ya da defolu çıkıyor . Bu ürünü çarşıdan almış olsak iadesi veya değişimi kolay da internetten alınca işler zorlaşıyor . Nasıl gönderirim , değişim yaparlar mı , kaç güne gider kaç güne gelir gibi bir sürü sorular oluşu veriyor hemen kafamız da . Ama Aliexpress sitesinden yaptığımız alışverişlerde memnun kalmadığımız ürünleri iade etmek çok kolay . Hemen yurt dışından aldığım ürünü nasıl iade edeyim , dalga mı geçiyorsunuz diye düşünmeyin çünkü dalga geçmiyoruz o yüzden bu tür sorularla kafanızı ve kendinizi daha fazla meşgul etmeyin . Bu sorunun çözümü basit çünkü .
Ürünleriniz yurt dışından Türkiye sınırlarına girdiği an itibari ile Ptt kargoya teslim edilip Ptt Kargo tarafından evinize kadar bırakılmaktadır . Olur ya ürün hoşunuza gitmez , yanlış ürün gelir veya gelen ürün size uygun olmaz geri iade etmek isterseniz . Yapacağınız tek şey ürünü tekrar PTT Kargoya teslim etmek . Çünkü Yurt dışından gelen kargoya ürünü geri iade etmemiz mümkün değil bu yüzden de PTT Kargoyla ürünümüzü geldiği şekilde geri gönderebiliyoruz . Artık Aliexpress ile ürün alış verişi çok daha kolay .

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

ten − eight =