Aliexpress İletişim

Alışveriş satılana kadar güler yüzlü olan kişiler sorun ile karşılaşılması halinde ulaşılamayan numaralar can sıkıcı olabilmektedir. Fakat bu durumlar için yapılması gereken birkaç yöntem ve alternatifler de bulunmaktadır. Kısacası aliexpress müşteri hizmetleri ile bu sorun neredeyse imkansızdır. Asya’da ki birçok ihracatçıya perakende satış olanakları sağlayan büyük bir alışveriş firmasıdır.  O nedenle aliexpress de satıcı olmak Asya’da ki bir satıcı için önemlidir. Özellikle ilk alışveriş ise elbette ki güven sorunlarının yaşanması gayet normaldir. Kuşkulara kapılmaya gerek yok. İlk siparişin verilmesi halinde üzerinden uzun süreler geçmesine rağmen halen ürünün gelmemesi ile karşılaşılan durumlarda ilk olarak yapılması gereken kargo takip numarası ile PTT yurtdışı gönderi sorgulaması yapılması gerekmektedir.

Eğer ki bu durumda hiçbir bilgi bulunmuyorsa satıcıya siparişlerin bulunduğu bilgi numarası ile mesaj bölümünden mesaj göndererek durumunuzu anlatabilirsiniz. Aliexpress sitesinden İngilizce olarak konuşulmaktadır. Utanmaya gerek yok Çin toplumu da İngilizce konuşabilmektedir. Fakat translate uygulaması üzerinden çevirim yapılabilmektedir. Satıcıya I didn’t received my order yet, and i can’t have an information abaut it yazarak siparişim elime ulaşmadı ve hakkında bilgi edinemiyorum olarak mesaj gönderilebilmektedir. Satıcı cevap vermedi veya cevap verdi fakat sizi geçiştiriyor. Bu durumda ise yapılması gereken aliexpress şikayet kutuları üzerinden şikayetler bildirilebilmektedir. Bu konuda çok titiz olan alışveriş sitesi asla mağduriyetleri sevmez.

Aliexpress iletişim ile ilgili aramalar

aliexpress iletişim hattı
aliexpress müşteri hizmetleri mail
aliexpress telefon siparişi
aliexpress telefon numarası nasıl yazılır
ali ekspres telefon almak
aliexpress mail adresi
aliexpress telefon numarası yazma
aliexpress türkiye temsilcisi

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

12 + nine =