Aliexpress Kargo Takip

Ücretsiz kargo imkanı ile aliexpress kargo takip PTT ile gönderileri yapmaktadır. Ptt kullanıcılara ait tracking kod ile http/gönderitakip.ptt.gov.tr adresi üzerinden kargo takipleri yapılabilmektedir. Ücretsiz ya da düşük hizmetler sunan kargoların genel olarak 15 veya 20 gün içerisinde teslimatı olsa dahi bu süreler 60 günü bulabilmektedir. O eden ile koruma sürelerinde daha fazla özen göstermeli ürünün koruma süresine birkaç gün kala hala ürün gelmezse uyuşmazlık dispute açmanız gerekmektedir. Sürenin abartıldığı düşünülürse eğer bazı arkadaşlar 16 gün içerisinde paketlerine ulaşabilmektedir. Fakat bu tür paketler bazı kullanıcılar da 1 ayı aşkın sürelerde paletlerine ulaşamadığını belirtmektedir. O neden ile kargo takip süreci değerlendirilerek daha fazla dikkat edilmelidir.

Aliexpress Kargo Takip
Aliexpress Kargo Takip

Aliexpress Kargo Takip

Fakat genel olarak düşük ücretli ürünler için kullanılan gönderi takibi genelde 5 dolar altında ki ürünlerde kullanılmaktadır. Bu konu hakkında sitemizden yararlanacağınız gibi aliexpress kargo takip adlı sitemizide tavsiye ederim. Aliexpress kargo süreci hakkında başta aşaığya tüm konuların cevabı mevcuttur. Teslimat süresi ise birazda konuma bağlıdır. Teslimat süreleri 25 veya 60 gün arasında değişim göstermektedir. Bu tarz gönderi türü ile alışveriş yapılırsa eğer takip numarası da verilemeyebilir. O neden ile takibi sorgulamak da mümkün olmamaktadır. Büyük şehirlerde ve merkezi şehirlerde oturuluyorsa eğer bir ay gibi bir süre içerisinde ürünler elinize ulaşacaktır. Fakat bazı ufak ve sote şehirlerde posta hizmetlerinin düzgün işlememesinden dolayı gönderiler elinize ulaşmayabilir. daha fazlası için http://www.aliexpresskargotakip.com/ tıkla ve git diyoruz. Çok küçük bir ihtimal dahi olsa sizin için önemli olan ürün farkı ödenerek kayıtlı gönderi ile satın alınmalıdır.

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

three × 2 =