Aliexpress Nasıl

Uluslar arası hizmet veren alışveriş şirketi içerisinde alışveriş yapabilmek için sadece satıcı yorumlarını okumak yetmemektedir.

Aliexpress Nasıl

Aynı zaman da o ürün sayfasında ki kişilerin yorumlarını da okumak gereklidir. Bu sayede alışveriş sitesinin hem ne derecede güvenilir olduğunu hem de sadece kendini değil müşterilerini de düşünen bir sitenin varlığına şahit olunabilmektedir. Böylece ürünün durumuna ve satıcının da tutumuna dair bilgiler alıntı yapılabilmektedir.

Aliexpress Bayan Saat Modelleri – Fiyatı

Çünkü satıcının ne kadar güvenilir olduğu bu sayede anlaşılabilmektedir. Aynı zamanda yine buradan ürünün fason olup olmadığına da kanaat getirilebilmektedir. Çünkü kötü ürün satılması halinde mutlaka altında yorumlar yer alacaktır. Fakat bütün bu ürünlerinde fasonlarının yapılması ilginç hele bunlara sahip olmak daha da enterasan olacaktır. Aliexpresste onlarca aynı ürünü satan kişiler bulunmaktadır. Bu satıcılar bazı ürünleri tedarik ederek daha hesaplı alıp daha da ucuza satabilmektedir. Bu sayede ya kampanyalar ya da daha hesaplıya vererek elinden çıkarmak istiyor. Bazı ürünler de bazı modeller ülkemizden daha hesaplı fiyatlar da satılabilmektedir. O nedenle ilk olarak alınacak olan ürünün araştırması yapılmalıdır. Zira ürünün görseli ile açıklamaları aynı olmayabilmektedir. Bu durum aynı zamanda Ülkemizde de yaşanmaktadır.

Aliexpress Nasıl
Aliexpress Nasıl

Aliexpress Gümrük Sınırı 2017

Görsel de gösterilen ürünler açıklamada aynı gönderilmeyeceği söylenebilmektedir. O neden ile o ürünün açıklaması yapılmış olduğu halde sipariş verilirse eğer geri gönderme işlemlerinde sıkıntılar yaşanabilmektedir. Aliexpress nasıl sorunu detaylı bir şekilde böylece açıklanmıştır.

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

five × 5 =