Aliexpress Ödeme Nasıl Yapılır?

Dünyaca ünlü alışveriş sitelerinden Aliexpress’de ödeme nasıl yapılır? Sanal alem üzerinde tüm dünyada adını duyuran ve en geniş ürün yelpazesine sahip olan Aliexpress ödeme yapma konusunda müşterilerine birçok seçenek sunuyor.

Aliexpress Ödeme Nasıl Yapılır?

Güvenli bir şekilde gerçekleştirilen alışverişlerden sonra ürün kargo yoluyla birkaç hafta sonra sizlere geliyor. İnternet üzerinde birçok satış sitesi bulunmasına rağmen Aliexpress 10 milyondan fazla ürünü ile dünyaca tanındı ve en çok alışveriş yapan sitelerden biri haline gelerek satışlarını günden güne artırdı. Aliexpress ödeme nasıl yapılır? Sorusuna gelince ödeme yapacağınız birkaç seçenek mevcut. Gayet güvenli olan sitede ödeme seçenekleri arasına Türk lirası yok. İlk olarak ;

Aliexpress Ödeme Nasıl Yapılır?
Aliexpress Ödeme Nasıl Yapılır?
  • Ship to adlı seçeneğe tıklayarak ürünün kargolanacağı ülkeyi ve yeri seçin. Bu şekilde ücretsiz kargo seçeneklerini de görebileceksiniz.
  • Türk lirası olmadığı için Euro, Dolar, Sterlin gibi seçeneklerden sizlere en uygun olanını seçin
  • Visa, Mastercard, Maestro, Western Union seçenekleri ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Şu ana kadar sorun yaşayan müşteri yok.
  • Aliexpress Kargo Kaç Günde Gelir? Ortalama olarak bir hafta ile bir ay arasına değişiyor. Ücretsiz kargo ile yaptığınız alışverişlerde ürün en erken 10 gün içerisinde sizlere ulaşır.
  • Sizler aldığınız ürünü teslim alıp onaylamadığınız sürece para transferi olmuyor. Ürün elinize ulaşmazsa satışı müşteri hizmetleri ile irtibata geçip durdurabilirsiniz.
  • Ürün elinize ulaşmadan kesinlikle sitede bulunan ”Confirm Order Received” seçeneğini seçmeyin çünkü bu seçimi yaptığınız zaman çünkü seçtiğinizde yaptığınız ödeme satış yapan kişiye ulaşır ve siparişiniz biter.
Aliexpress Ödeme
Aliexpress Ödeme

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 + 6 =