Aliexpress Şikayet Mail Adresi

Aliexpress mail adresi site üzerinden direkt olarak paylaşılmıyor yazışmaları incelediğimiz zaman
Aliexpress Şikayet Mail Adresi: buyer@aliexpress.com
Olarak gözükmektedir. Fakat iletişim nasıl işler bilemiyoruz. Bu yüzden site üzerinden var olan online iletişim seçeneklerini kullanmanız sizin için en hayırlısı ve en hızlısı olacaktır. Zaten Aliexpress’in kendisinden mail adresi talep ederseniz onlar size ilgili güncel maili vereceklerdir.

Aliexpress Şikayet Mail Adresi
Aliexpress Şikayet Mail Adresi

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Aliexpress Şikayet Mail Adresi” için 3 yorum

 • Ocak 17, 2018 tarihinde, saat 20:35
  Permalink

  Original Xiaomi Mijia XiaoFang Smart Camera Wifi Wireless 1080P Full HD 110 degrees wide angle Night Shot WiFi Connection
  [Transaction Screenshot]
  $ 24.99 X1
  kamera satın aldım. Fakat QRkod okumuyor çalışmıyor. Satıcı Emily Wang ile iletişime geçtim. Sorunumu gideremedi. kamerayı geri göndermek istedim. Ptt 32 TL para istedi. sonuç olarak zararım var.
  Order No:
  88695781689450
  Tracking Number:
  RB434891316SG
  Shipping Method:
  CAINIAO_STANDARD

 • Ocak 18, 2018 tarihinde, saat 10:59
  Permalink

  Bu durumda satıcıyla iletişime geçmeniz gerekiyor. Ürünü geri göndermek mantıklı olmayacaktır ve çok zorlu bir süreç olacaktır.
  Ürünün hasarlı olduğu çalışmadığını satıcıya bildirin. Gerekirse resim çekip gönderin. Satıcı yenisini göndermek zorunda yada para iadesi olacaktır. Yada diğer seçeneğinizi dispute hakkınıza başvurabilirsiniz.

 • Nisan 18, 2018 tarihinde, saat 23:50
  Permalink

  satıcı siparişimi geç onayladı bir çok kez mesaj attım çok geç geri döndü ve yoğun olduğunu yollayacağını söyledi iki gün sonra yollandı gözüküyordu sonra mesaj attı ürünün elinde olmadığını başka bir şey seçmemi ya da parayı iade edeceğini söyledi başka bir ürün seçtim ve yolladım ama günlerdir mesajlarıma cevap vermiyor kargo yollamadığı içinde şikayet açamıyorum ne yapmalıyım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 × 2 =