Aliexpress Şikayet

Dünyanın en çok alışveriş yapılan sitelerinden Aliexpress, şikayet konusunda uzun bir süreden beri sıkıntılar çekiyor. Ülkemizin bunun yanı sıra dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden bir tanesi olan Aliexpress şikayetleri günden güne çoğalıyor.

Aliexpress Şikayet

Şikayetler konusunda hala bir dönüş yapmayan şirket, birçok insanın ürününü de göndermeyerek mağdur kalmasına sebep oldu. Normalde verdiğimiz siparişlerin kısa bir süre içerisinde gelmesi gerekirken uzun bir süre ve verildiği tarihte gelmemesi müşterileri sinirlendirerek firmadan şikayetçi olmaya sebep oluyor. Bunların yanı sıra birde gümrük problemi var. Aldınız ürün gümrükte uygun değilse sizlere gelmiyor, ülkemize girişi yasaklanıyor ve sizler gümrükte kaldığı süre kadar para ödüyorsunuz.Aliexpress’in şikayetler konusuna kısa bir sürede el atması gerek. Bu şikayetleri gören müşteriler alacakları ürünleri almaktan bir süre sonra vazgeçiyor. Buda şirketin müşteri kaybetmesine neden oluyor. Şikayetler konusuna şirketin kısa bir süre içerisinde el atması gerek. Zira kısa bir süre sonra birçok yeni müşterisini kaybedebilir.

Aliexpress Şikayet
Aliexpress Şikayet

Hem gümrük sorunu hem de ürün gecikmesi bizler için büyük bir sıkıntı arz ediyor.  Birçok müşterisini mağdur eden şirket, yeni dönemde birçok müşterisini de kaybetti. Sizler de Aliexpress’den alışveriş yapmadan önce bir kez daha düşünün.Zira sizler de birçok müşteri gibi mağdur olabilir, verdiğiniz ücreti dahil geri alamayabilirsiniz. Sizlere internet sitelerinden alışveriş yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Gümrükten geçmesi zor olan sizler için sıkıntı çıkarmayan ürünleri almanızı tavsiye ederiz.

Aliexpress Şikayet
Aliexpress Şikayet

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Aliexpress Şikayet” için bir yorum

  • Nisan 14, 2018 tarihinde, saat 19:27
    Permalink

    Tracking number : RG939700330CN
    sipariş kodlu 14.03.2018 de akıllı saat siparis ettim.gelen ürün maincraft oyuncakları çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × 4 =