Aliexpress Sipariş Kapalı Sorunu!

Ben 3 parça sipariş girdim o gün 4 $ indirim kuponu verdi.Sonra parası kartımdan çekildi ama kupon geçersiz diye sipariş kapalı diyor.Tekrar giriyorum sepete ürünler için yine aynı fiyatlar çıkıyor ve tekrar bir 100 tl çekilecek diye korkuyorum.Bu 4 $ farkı nasıl kapatırım.İptal edemiyorum 25 gün geçti.

Gönderen Adı:Dilek Tunç

Aliexpress mi? Gearbest mi? – Tarafını Seç! = TIKLA

Nasıl böyle bir problem olur anlamıyorum. Kocaman aliexpress de böyle hataların olmaması gerekiyor. Şimdi anladığım kadarıyla yapmanız gereken: Verdiğiniz siparişi kargolama yapılmadan iptal edip iade sürecini başlatınız. Hatta bu işlemi hemen yapmanız daha iyi olurdu. Sonrasında para iade olunca 1 hafta içinde tekrar sipariş verebilirsiniz. Dikkatli olalım böyle konularda. Paranız boşa gitmesin. Aceleci davranmayınız. Aliexpress çok büyük bir site olduğu için bazı adımlar yavaş işleyebilir. Bu durumda aliexpress’e mail atmayıda deneyebilirsiniz.

Daha Fazla Sonuça Ne Dersin 🙂

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

3 × 4 =