Aliexpress Takı Modelleri

Aliexpress takı konusunda oldukça iddaalı gibi gözüküyor. Ülkemizde bulunan takı satanlardan daha fazla takısı, değişik kategorileri ile Aliexpress takı satışında da en ilerde olan firmalardan bir tanesi.

Aliexpress Takı Modelleri

Ülkemizde bulamayacağınız kolyeler, küpeler, bilezikler ve daha birçok ürünü sitede daha uygun fiyatlar ile bularak satın alabilirsiniz. Ülkemizde satış yapan firmalardan Tozlu, Defacto gibi firmalar ürünlerini Aliexpress’den daha pahalıya satıyor. Yaklaşık olarak aynı olan kaplama yüzükler Aliexpress’De 2 dolardan başlarken Tozlu veya Defacto da 30 tl den başlıyor. Siteden aldığınız ürünlerin gelme süreleri fazla.

Aliexpress Takı Modelleri
Aliexpress Takı Modelleri

Ancak ülkemizden hemen alabilirsiniz. Birçok insan ülkemizden almak yerine daha ucuz olduğu için Aliexpress’i tercih ediyor ve süresini bekliyor. Yüksek fiyatlara bir ürünü almak yerine daha düşük fiyatlara almak ve biraz beklemek insanlara daha da mantıklı geliyor. Siteden alacağınız 925 ayar bir gümüş yüzük yaklaşık 3 dolar iken ülkemizde 25 tl den satılıyor. Mango’da yüzük setleri 35-40 lira arasına değişirken Aliexpress’de bu fiyat 3 dolar. Sizler de ülkemizde yüksek fiyatlar vermek yerine siteden alarak gelmesini beklemesinin mantıklı olduğunu düşünüyorsunuz.

Aliexpress Takı
Aliexpress Takı

Aliexpress Takı

Ancak site üzerinden alışveriş yaptığınız zaman ürünün bedava kargo ile gelmesi minimum 10 gün maksimum 50 gün arasında değişiyor. Ürünü iade edebiliyorsunuz.  Bazı insanlar da gelme süresinin çok uzun olduğu için siteden değil de Tozlu, Defacto gibi markalardan alışveriş yapmayı daha uygun görüyorlar. Aliexpress takı modelleri ürünlerinin fiyatları sizlere de oldukça uygun gelecektir.

aliexpress kolyeler
aliexpress kolyeler

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

17 − two =