Aliexpress Tedirginlik (Telefon Gelmedi)

Morebuy dan telefon almıştım kargo dan geri gönderildi. Paramı geri almadım. Ali express konuyu kapattı. Ne kadar güvenebilirsin. Yeni bir telefon sipariş etmek istiyorum acaba bana ulaşır mı. Yoksa paramız yine çöpemi gider. Telefon getirilebiliyormu ?. Teşekkürler.

ÇÖZÜM:

Sorunuz ve destek talebiniz için teşekkürler. Aslında sitemize biraz göz atsaydınız sorunuzun cevabını kolayca bulabilirdiniz. Çünkü bir çok gümrük ve telefon konusunda yurt dışından telefon getirmenin yasak olduğuna değindik. Simkart girişli ürünler yasaklıdır gümrükten geçmez! Mağduriyet yaşamamak adına lütfen Aliexpress Gümrük Sınırı 2017 isimli konumuza ve yorumlarına göz atınız. Daha fazla sorusu olan yorum yapabilir.

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Aliexpress Tedirginlik (Telefon Gelmedi)

 • March 14, 2018 at 19:28
  Permalink

  Merhaba aynı ürünün iki farklı rengini aynı anda nasıl sipariş verebiliriz

 • March 14, 2018 at 19:30
  Permalink

  Merhaba aynı ürünün iki farklı rengini aynı anda nasıl sipariş verebiliriz yardımcı olur musunuz

 • March 16, 2018 at 17:51
  Permalink

  Renkleri seçerek tek tek ürünleri sepete ekleyin ve sepette ödemeyi gerçekleştirin.

 • March 19, 2018 at 11:14
  Permalink

  Almış olduğum ürünlerin durumu kapandı olarak görünüyor.Bir haftadır para iadrsini bekliyorum, Aliekspress göndermediği ürünün parasını mı kullanıyor .Ticaret ahlakı nerede?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

19 − 8 =