Aliexpress Telefon

En çok bilinen telefon markalarının piyasadan daha ucuza satıldığı Aliexpress telefon konusunda sınırları zorluyor. Ülkemizden birçok insan Aliexpress’den telefon aldı. Ancak verilen siparişlerin bazılarının gelmesine rağmen birçok sipariş gümrüklerde takılarak geri gönderildi. Ücreti ödendiği için ücretini geri iade istemek de zor oldu. Ancak geçtiğimiz yıllarda gümrükler bugün ki kadar sıkı olmadığı için birçok cihazı getirmek kolaydı.

Aliexpress Telefon

Şimdi yeni kanunlar ile gümrüklerde kalan telefon, kesici aletler, bitkisel ilaçlar ve daha birçok ürün var. Bizler müşteriler olarak bizlere sipariş verdiğimiz ürünün gelmesini isteriz. Sipariş verdiğimiz ürünün en kısa zamanda bizlere ulaşmasını isteriz. Ancak sipariş verirken bir kez daha düşünmeniz gerek. Ürünün aliexpress fiyatı, gümrük vergileri ve daha birçok masraf sizlerin üzerinize yıkılacaktır. Ancak gelen cihazlar rootlu veya kamera ayarları ve daha birçok ayarlı ile oynanmış bir şekilde geliyor. Üstüne üstlük birde o cihazı ülkemizde bir pasaporta kayıt ettirmeniz gerekiyor. Hem telefon ücreti hem de pasaport, gümrük vergileri bir olunca sizin telefon fiyatından daha fazla bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor.

Aliexpress Telefon
Aliexpress Telefon

 Aliexpress telefonları ülkemize oranla daha ucuza satıyor. Buda müşterilerin burada yüksek fiyatlı bir telefonu oradan daha uygun bir fiyata alınca kar ettiğini düşünmesine neden oluyor. Cihaz elinize geçtiği zaman belki kar etmiş olabilirsiniz ancak cihazın özellikleri normal cihazlara oranla daha düşük olacaktır. Aliexpress’den telefon almadan önce bir kez daha düşünmenizi öneririz. Aliexpress telefon konusunda sizleri sinir edebilir.

Aliexpress Telefon
Aliexpress Telefon

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Aliexpress Telefon

  • November 16, 2017 at 13:43
    Permalink

    İyi günler admin bey ben aliexpress’den iphone 6s plus getiremeyi düşünüyorum fakat güvenilir bir firma , mağaza bilmiyorum bildiniz , önerdiğiniz güvenilir bi satıcı var mı şimdiden teşekkürler

  • November 23, 2017 at 22:13
    Permalink

    Yurt dışından telefon siparişi vermek YASAK. Bu yüzden denemeyiniz. Paranızı boşa harcamış olursunuz. Gümrükten kesinlikle geçmeyecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

sixteen + one =