Aliexpress Türkçe

Geçtiğimiz yıllara kadar sadece İngilizce dili ile sizlere alışveriş imkanı sunan Aliexpress Türkçe versiyonu ile daha da fazla kullanılmaya başladı.

Aliexpress Türkçe

Ülkemizde İngilizce bilen insan sayısının az olmasına karşın, Aliexpress Türkçe bir sistem de açarak insanların daha kolay alışveriş yapmasına olarak sağladı. Zira şirketin uygun fiyatları ve kaliteli bazı ürünleri ile en çok alışveriş yapılan ülkelerden bir tanesi zaten ülkemizdi. Aliexpress Türkçe versiyonunun da çıkması ile beraber artık sizler de kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Ancak sipariş vermeden önce ürünlerin fiyatları ve özelliklerini mutlaka kontrol etmelisiniz. Çünkü gümrüklerde bazı ürünlerde sıkıntı çıkabilir. Bunlardan en basiti sizlerin de bildiğiniz gibi fiyat sınırı. Ülkemize belirli bir fiyat sınırından sonra ürün almak artık çok zorlaştı.

Aliexpress Türkçe
Aliexpress Türkçe

Aliexpress Türkçe Kullanımı

Aliexpress’in geçtiğimiz yıllarda ülkemizde kullanılması için geliştirdiği Türkçe versiyonu kullanıma konuldu. Artık Aliexpress Türkçe kullanabileceksiniz. Çok kolay kullanışı, ucuz ürünleri ve cazip fiyatları ile Aliexpress sizlerin de aklınızı başınızdan alabilir. Günümüzde birçok insan bu sistemden alışveriş yaparak ürün satın alıyor. Ancak dikkat edilmeden ve kurallara uyulmayarak alınan ürün hem sizin mağdur olmanızı hem de ürünün bir süre gümrükte kalmasına sebep oluyor. Bu süre içerisinde paranızı geri talep edemiyorsunuz ve ürününüzün de ülkeye girişi yasaklandığı için ürünü de alamıyorsunuz. Kısaca hem paranızdan hem de aldığınız üründen oluyorsunuz. Yani sizler de bu konuda biraz dikkatli olun.

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × 2 =