Aliexpress Türkiye Temsilcisi

Aliexpress’in Türkiye temsilcisinin sitesine şikayetler gelmeye devam ediyor. Dünyaca ünlü alışveriş şirketi Aliexpress, Türkiye temsilciliği geçtiğimiz günlerde aldıkları şikayetler ile yeniden karıştı.

Aliexpress Türkiye Temsilcisi

Uzun bir aranın ardından yeniden sizlere ürün  satmaya başlayan şirket, sattığı ürünlerin kalitesi ve tam olarak bizlere uygun fiyatları ile neredeyse tüm müşterilerini cezbediyor. Aliexpress Türkiye temsilcisi adlı geçtiğimiz günlerde yeni bir site kuruldu. Siteye gelen şikayetler genellikle ürünlerin gelmemesi ve iade işlemleri konusunda. Birçok müşteri şirketin sipariş verilen ürünleri göndermemesinden mağdur.

Aliexpress Türkiye Temsilcisi
Aliexpress Türkiye Temsilcisi

Sizden ürünün fiyatını tam olarak aldıktan sonra ürünün sizlere gelmemesi sizler için çok kötü bir haber olur. Ancak ali ekspres alışveriş konusunda tam araştırma yapmayan kişiler alışveriş yaptıkları zaman tam olarak ürünlerin eline doğru bir şekilde geçeceğini zannediyor. Ancak sanal alem üzerinde aldığınız ürün uzun bir yolculuktan sonra ülkemizin kriterlerine uygun ise ancak o zaman sizlere gelebilir.

Aliexpress Türkiye Temsilcisi
Aliexpress Türkiye Temsilcisi

Aliexpress‘den Aldığınız ürün ülkemizin kriterlerine aykırı bir ürün ise ateşli silahlar gibi ülkemize o ürünü sokmak sizler için çok zor hatta imkansız olacaktır. Sizler şirketten herhangi bir ürünü almadan önce o ürün hakkında yazılmış olan yorumlara öncelikle bakın.Daha sonra ürünün geliş günü fiyatlarını dikkatli bir şekilde inceleyin. Daha önce alışveriş yapmış tecrübeli kişilerden de yardım alarak kısa bir süre içerisinde sizler de Aliexpress’den ürün satın alabilirsiniz. Aliexpress Türkiye temsilciliği ile de alışverişe geçerek onlardan da her konuda yardım alabilirsiniz.

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Aliexpress Türkiye Temsilcisi” için 3 yorum

 • Mart 17, 2018 tarihinde, saat 13:21
  Permalink

  aliexpressten 2017de aldığım tek ürün bile gelmedi gelmediği gibi şu ay olmuş (ilk posta siparişlerim EKİM ayındaydı) parasını da iade alamadım. 2015’te 11 ürün aldım (biri yanlış bir ürün yollamışlardı ücreti iade ettiler) tüm ürünlerim sorunsuz geldi ve gayet güzel kullanmaya da devam ediyorum lakin bu yıl kargolarının takibi bile yok haftalar geçiyor kargo takip yeri bilgiler bir yerde yazılmış tek bir farklılık bile olmadı. Takip olmayınca zaten şüphelendim ama gelmeyince şikayet üstüne şikayet yazıyorum karşımızda bir robot ing. dert anlatmaya çalış dur. İlgileneceğinizi umarak buraya da yazmak istedim.

 • Nisan 9, 2018 tarihinde, saat 16:59
  Permalink

  merhaba 2 ay kadar önce aliexpress den ürün siteye kayıt olmadan alış veriş yaptım herhangi bir kargo takip ürün takip kodu verilmediği için takip edemiyorum veya da iptal edemiyorum ne yapmam gerek ürün nerde nasıl takip etmem gerek ..

 • Ağustos 9, 2018 tarihinde, saat 22:27
  Permalink

  5 temmuzda sipariş verdim 20 temmuzda kargo şirketi siparişi çine geri göndermiş.Anlaşmazlık açtım geri ödeme onaylandı ama 20 gün geçmesine rağmen hesabıma ödeme gerçekleşmedi.müşteri hizmetleri diye sanal konuşmacı geri ödeme tamamlandı diyor ama hesabıma yatan para olmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nine + six =