Aliexpress Türkiye Temsilcisi

Aliexpress’in Türkiye temsilcisinin sitesine şikayetler gelmeye devam ediyor. Dünyaca ünlü alışveriş şirketi Aliexpress, Türkiye temsilciliği geçtiğimiz günlerde aldıkları şikayetler ile yeniden karıştı.

Aliexpress Türkiye Temsilcisi

Uzun bir aranın ardından yeniden sizlere ürün  satmaya başlayan şirket, sattığı ürünlerin kalitesi ve tam olarak bizlere uygun fiyatları ile neredeyse tüm müşterilerini cezbediyor. Aliexpress Türkiye temsilcisi adlı geçtiğimiz günlerde yeni bir site kuruldu. Siteye gelen şikayetler genellikle ürünlerin gelmemesi ve iade işlemleri konusunda. Birçok müşteri şirketin sipariş verilen ürünleri göndermemesinden mağdur.

Aliexpress Türkiye Temsilcisi
Aliexpress Türkiye Temsilcisi

Sizden ürünün fiyatını tam olarak aldıktan sonra ürünün sizlere gelmemesi sizler için çok kötü bir haber olur. Ancak ali ekspres alışveriş konusunda tam araştırma yapmayan kişiler alışveriş yaptıkları zaman tam olarak ürünlerin eline doğru bir şekilde geçeceğini zannediyor. Ancak sanal alem üzerinde aldığınız ürün uzun bir yolculuktan sonra ülkemizin kriterlerine uygun ise ancak o zaman sizlere gelebilir.

Aliexpress Türkiye Temsilcisi
Aliexpress Türkiye Temsilcisi

Aliexpress‘den Aldığınız ürün ülkemizin kriterlerine aykırı bir ürün ise ateşli silahlar gibi ülkemize o ürünü sokmak sizler için çok zor hatta imkansız olacaktır. Sizler şirketten herhangi bir ürünü almadan önce o ürün hakkında yazılmış olan yorumlara öncelikle bakın.Daha sonra ürünün geliş günü fiyatlarını dikkatli bir şekilde inceleyin. Daha önce alışveriş yapmış tecrübeli kişilerden de yardım alarak kısa bir süre içerisinde sizler de Aliexpress’den ürün satın alabilirsiniz. Aliexpress Türkiye temsilciliği ile de alışverişe geçerek onlardan da her konuda yardım alabilirsiniz.

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 × four =