Aliexpress Ürünleri

ilk olarak aliexpress ürünleri sahip olabilmek için alışveriş sitesine üye olma işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Alışveriş sitesinin ana sayfasında yer alan katıl linki ile üye olduktan sonra mail adreslerine gelen bağlantıya tıklamak gereklidir.

Aliexpress Ürünleri

Bu sayede üye olma işlemleri tamamlanmış olacaktır. Daha sonrasında ise alışveriş yapmaya başlanabilmektedir. Aliexpress’ ten neler alınabilir kısmına gelindiğinde ise gümrükten geçen her malzeme alınabilmektedir. Bir klavye veya aksiyon kamerası olabilirken aynı zamanda telefon kılıfı, kulaklık, ekran koruyucu, taşınabilir şarz aleti, gözlük, kıyafet, çanta, adaptör, HDMI kablosu, led ışık, USB çoklayıcı, çakmak, bıçak, peruk, gelinlik, abiye akla gelen diğer bütün ürünler alınabilmektedir. Akla gelen ve hayal edemediğiniz bir çok şeyi alışveriş sitesi ile ucuz elde etmek mümkündür.

Aliexpress Ürünleri
Aliexpress Ürünleri

Bunun için ise site içerisinde arama yapmak yeterlidir. Peki alınacak ürüne nasıl güvenebilirim derseniz ki bunun dışında yapılan ürünlerden salatalık çıkma korkuları yaşanmıştır. Bu neden ile güvenilir alışveriş sitelerini tercih etmek gereklidir. Alınan ürünler de sorun çıkması halinde en kısa zaman da chat yaparak parayı geri istemek mümkündür. Çince bilmiyorum korkusu da gelmesin bu alışveriş sitesi Çin’ce bilmeye gerek duymamaktadır. İngilizce de konuşabilirsiniz. Fakat alınan  1 veya 2 dolarlık ürünlerde satıcı kargo takip numarası vermeyebilmektedir. Fakat bu durumda sizi korkutmasın çünkü güvenilir bir alışveriş sitesi olan Aliexpress kaliteli hizmetleri ile ün salmış popüler siteler arasında yer almaktadır.

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × 2 =