Aliexpress Ürünü Nasıl Takip Edebilirim?

benim siparişim vardı.aliexpress’e giriş yapmadan sipariş vermiştim.sipariş onaylanmış mı ve ne durumda sipariş.takip numarasını rica edebilir miyim siparişin.
– (Sizden Gelen Soru?)
————————————————————————————————–

– (Bizden Cevap)
Böyle bir durumda size ürünü takip etmek açısından alışveriş sonunda yada mail olarak ürün takip numarası verilmiş olmalı. Eğer kaybettiyseniz aliexpresse mail atarak yeniden isteyebilirsiniz. Ürün kullanıcı girişi yaptığınızda hesabınızda gözüküyorsa oradan daha kolay takip edebilirsiniz. Aliexpress Ürünü Nasıl Takip Edebilirim?

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Aliexpress Ürünü Nasıl Takip Edebilirim?” için 2 yorum

 • Ağustos 22, 2017 tarihinde, saat 15:58
  Permalink

  merhaba
  27.07.2017 tarihinde bir sipariş verdim.Sitede gönderilmesine kalan süre 2 gün yazıyor ancak bu süre ürünün yola çıkma tarihimi yoksa bana teslim edilme tarihimi anlayamadım,bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Ağustos 22, 2017 tarihinde, saat 16:40
  Permalink

  Ürün muhtemelen bu ayın 27sine veya bayramdan önce elinizde olacaktır. En kötü ihtimalle bayramdan sonra elinize ulaşmazsa eğer. Ptt kargoyu arayıp sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eighteen − 1 =