Nakliye ve Teslimat

Desteklenen gönderim yöntemleri

TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, Çin Post, Hongkong Post ve SF Express: Şu anda tedarikçiler sekiz ekspres kargo seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

nakliye yöntemleri tedarikçiler tarafından kurulmuş olduğundan, doğrudan daha fazla nakliye bilgi için tedarikçinin temasa tavsiye edilir. tedarikçi iletişime geçmek için, ürün detay sayfasına gidin ya da alışveriş yapmak ve mesaj göndermek için Şimdi İletişime tıklayabilirsiniz. Ayrıca Şimdi Sohbet tıklayabilirsiniz! Online, TradeManager bizim anında mesajlaşma kullanan tedarikçiler ile gerçek zamanlı olarak sohbet etmek için.

Gümrük ve ithalat vergileri

Siparişler ülkenizdeki gümrük temizlemeniz gerekebilir.

Sipariş ek ithalat vergileri, vergiler veya ilgili diğer gümrük ücretleri. Uğramak olacak olmadığını kontrol edin
İthalat vergileri, vergi veya diğer gümrük masrafları teslimat üzerine nakliye şirketi tarafından tahsil edilecektir.
Tedarikçiler ülkenizdeki gümrük departmanı tarafından kaynaklanan gecikmelerden sorumlu değildir .
Ek maliyetler veya gecikmeler uluslararası ticaret sırasında oluşabilir. Biz içtenlikle iadesi talebinde veya negatif geribildirim ayrılmadan için bir neden olarak ek ithalat maliyetlerinin veya gümrükleme gecikmeler kullanmayın umuyoruz.

Nakliye maliyeti

Tüm kurye hizmetleri ve nakliye ücretleri tedarikçiler tarafından ayarlanır. TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, Çin Post, Hongkong Post ve SF Express: Tedarikçiler sekiz ekspres kargo seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Nakliye ücretleri otomatik olarak ağırlık, boyut ve hacim esasına göre hesaplanır.

Eğer nakliye ücreti sipariş etmek istiyorum bir öğe için çok yüksek olduğunu düşünüyorsanız, nakliye maliyeti ile ilgili tedarikçi ile temasa geçebilirsiniz.

Şirket ile nakliye maliyeti değiştirmek için kabul ederse, o / o ödenmesinden önce anlaşma gereği miktarını değiştirebilirsiniz. Ya da nakliye maliyetini düşürmek için alternatif nakliye yöntemleri tercih edebilirsiniz.

Dağıtım zamanı

TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, Çin Post, Hongkong Post ve SF Express: Şu anda tedarikçiler sekiz ekspres kargo seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Buna ek olarak, teslim süresi ülke ve kurye hizmeti bağlı olarak değişir. teslimat süresi ile ilgili bilgi için, doğrudan tedarikçi ile irtibata geçiniz.

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

19 + five =