Satıcının Ürünü Göndermemesi

Arkadaşım siparişi iptal etmeniz durumunda satıcıya bildirim gidecektir. Satıcı onayladığı takdirde tahmini olarak 1 hafta içerisinde hesabınıza ücret geri yatırılacaktır. Bu süreç içerisinde site ile iletişime geçip durumu belirtmeniz tavsiye edilir.

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

6 thoughts on “Satıcının Ürünü Göndermemesi

 • June 3, 2016 at 09:18
  Permalink

  Merbaha ayın 13 ünde bi sipariş vermiştim aliexpress ödemeyi aldı karttan ama bugün böyle bir mesajla karşılaştım iptal falan diyor ama hiç bir şey anlamadım. Rica etsem yardım edebilir misiniz?

  Order No. 75244965211589 Cancelled

  Dear SECIL TOSUN,
  Your Order No. 75244965211589 has been cancelled because payment was not made before 02 Jun 2016 06:25. If you would still like to buy this item, please reorder it at AliExpress.com.

 • June 5, 2016 at 21:28
  Permalink

  Merhabalar,
  Ödeme yöntemiyle ilgili bir sorun olmuş anladığım kadarıyla, satın alma işleminin ekran görüntüsünü alıp gönderiyseniz yardımcı olmaya çalışırım.(kişisel bilgileri kapatınız)
  Saygılarımla..
  Aliexpressbuy Kampanyalar

 • June 10, 2016 at 07:23
  Permalink

  Merhaba ,
  Ekran görüntüsünü aldım fakat buraya nasıl eklemem konusunda bir bilgim yok yardım eder misiniz ?

 • June 11, 2016 at 12:45
  Permalink

  Merhabalar,
  https://hizliresim.com/ adresinden dosya seç diyerek yükleyebilir linki kopyaladıktan sonra, aliexpressbuy.net te yorum menüsünde bulunan img butonuna yapıştırarak atabilirsiniz.
  Eğer bu yöntemle yükleyemezseniz vedatkurucay@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.

  İyi günler dileriz.
  Aliexpressbuy.Net
  Aliexpress Türkçe Destek Sitesi

 • July 26, 2016 at 19:50
  Permalink

  3 yıldır alış veriş yapıyorum.Ilk zamanlar çok adi ve kullanılmayan bozuk ürünler teslim aldım ödemelere onay verfiğim için ücretleri karşı taraftaki satıcıya verildi ve ben para iadesi alamadım.Yine de alış verişten vaz geçmedim.Ama şimdi bir kaç üründe yine sorun yaşıyorum ve siparişlerimden bazıları elime ulaşmadı 60 günlük sürenin dolmasınada bir ürünümde 3 gün diger 2 ürünümünsüresinin dolmasınada 9 gün var.Dispüt açmak için nasıl bor yol izlemeliyim.Teşekkürler.

 • August 31, 2016 at 21:39
  Permalink

  Merhaba Hatice hanım,
  Bazı satıcıların kargolama süreleri uzun tutulmaktadır. Toplu satış yapan satılar ayda 2 ürün çıkışı yapmaktadır. Bundan dolayı sevkiyat süresi 75-80 güne kadar uzuyabilmektedir.

  Bu gibi durumlarda satıcıyla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Şiparişin durumunu öğrenmek istiyorum şeklinde bir mesaj atıp geri dönüşünü bizimlede paylaşırsanız yardımcı oluruz.

  Aliexpressbuy.net olarak iyi alışverişler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2 × one =