Teknoloji Haberleri

Günümüz dünyasında ilerleyen teknolojiyle birlikte hayatımıza birçok yenilik geldi. Uzmanlar hala bunları iyi kötü diye ayıra dursunlar biz biraz teknoloji haberlerinden bahsedelim. Yüzlerce hatta binlerce teknolojik ürün görüp duyuyoruz. Hergün yeni ve daha üst düzey teknolojik ürünler karşımıza çıkıyor. Peki bunlardan nasıl mı haberdar oluyoruz? Tabii ki de teknoloji haberleriyle.
Teknoloji hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri haline geldi ve doğal olarak tüketicinin bu teknolojik ürünlerden beklentisi de yükselmeye başladı. Mesela telefon; sadece arama yapmak için kulanılan telefonlar tarihe karıştır. Tüketicinin talebi daha fazlası yönünde. Fotoğraf çekmeli ve bu fotoğrafların çözünürlüğü yüksek olmalı, internet erişimi hızlı ve kolay olmalı, tüm sosyal hesapları kaldırabilmeli. Hal böyle olunca telefonun hafızasında da fazla yere ihtiyaç oluyor. Nasıl bir telefon istiyorsanız teknoloji haber sitelerinde hepsi mevcut durumda oluyor. Ya da bir çamaşır makinesi; eskiden sadece çamaşırların temizlenmesinde kullanılırken şimdi ki makineler kurutma işlemine kadar yetenekli duruma geldiler.
Teknolojiye bu kadar ihtiyacımız varken ve hayatımızın her anına bu kadar işlemişken, en yenisinden ve en yeteneklisinden haberdar olmak istiyoruz. Zaten haberdar olmak istemesek bile girdiğimiz bir sitenin yan reklamında, meraklı bir arkadaşımızın ballandıra ballandıra bu şahaserlerden bahsetmesinde az çok bilgi sahibi oluyoruz. Teknolojik mağazaların afişlerinde, billboardlarda, televizyon reklamlarında, işe giderken dinlediğiniz radyo frekasında yani hayatımızın her yerinde teknolojiyle ilgili yeni bilgilere ulaşmamız mümkün.

aliexpress

Merhaba ben Muhammed Karaca, aliexpressbuy.net sitesinin yöneticisi ve editörüyüm. Sizlere aliexpress alışveriş deneyimlerim doğrultusunda, yardımcı olmaya çalışacağım. :) Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

twenty − fifteen =